سرویس و راه اندازی پکیج

شنبه 6 مهر 1398

پکیج یک دستگاه گرمایشی است که هم‌چون دستگاه‌های سرمایشی مثل کولر آبی و اسپلیت احتیاج به سرویس دوره‌ای دارد که اصولا ابتدای شروع روزهای سرد بهترین موقع برای سرویس آن است.

آب گرم و گرمای محیط از جمله نیازهای هر مکانی در فصل سرد سال است، از این رو است که پکیج به عنوان یکی از مورد نیازترین و محبوب‌ترین وسایل گرمایشی است. پکیج دستگاهی است که به‌صورت مستقل می‌توانید در منزل‌تان به کار گیرید و به صورت مشاع نیست. وسایل گرمایشی دیگری همچون بخاری و شومینه هم برای گرم کردن محیط و ابگرمکن برای گرم کردن آب مورد استفاده قرار می‌گیرد اما پکیج با توجه به تنظیم دمای محیط، اشغال فضای کمتر، مصرف بهینه‌ی سوخت، بی بو بودن، کم خطر بودن و... مورد استقبال بیشتر قرار گرفته است.

یکی از مهمترین مسائلی که دستگاه را تهدید می‌کند آب همراه با رسوبات فراوان است که به مرور ته نشین شده، کارایی دستگاه را پایین آورده همچنین بعد از مدتی باعث ضخیم شدن منبع شده و انرژی بیشتری لازم دارد تا آب را گرم کند و در صورتی‌که رسوب زدایی و اسیدشویی انجام نشود به مرور باعث سوراخ شدن آن می‌شود که شما با سرویس کردن پکیج تا حد زیادی جلوی این امر را می‌گیرید.

چه مواردی در سرویس پکیج باید انجام شود:  در سرویس دوره‌ای پکیج کنترل فشار آب ورودی به دستگاه و آب خروجی آن، عملکرد مدار گرمایشی و بهداشتی، بررسی و سرویس سیرکولاسیون، تنظیم شیر گاز، تنظیم حرارت، کنترل عملکرد دودکش، کنترل عملکرد فن و هواگیری انجام می‌شود.

هزینه‌ی سرویس پکیج با توجه به خدمات ارائه شده از سوی سرویس‌کار همچنین میزان سختی جرم و رسوبات متفاوت است گاهی مشکل با یک اسیدشویی ساده رفع می‌شود اما گاهی کار زمان‌بری احتیاج است، به طور کلی لازم است از یک سرویس‌کار ماهر بهره ببرید.

شما تمامی سفارشات خود در ارتباط با نصب پکیج، سرویس پکیج و تعمیر پکیج را از طریق اپلیکیشن شیراز سرویس می‌توانید ثبت کنید.