تعمیر تلویزیون

شنبه 23 شهریور 1398

این روزها تلویزیون جزئی از زندگی شده است و تعدادی برای چند دقیقه در روز و برخی دیگر ساعت‌ها پای آن می‌نشینند و اوقات می‌گذرانند، پس تحمل خراب شدن آن کاری است سخت و به دنبال خرابی آن دست به دامان همه‌جا و همه کس می‌شویم تا هرچه زودتر درست شود.

داشتن تلویزیون و تماشای برنامه‌های نه چندان متنوع آن یکی از بزرگترین آرزوهای بشر در همین چند دهه‌ی نه چندان دور بوده است اما رفته رفته این آرزو رنگ حقیقت به خود گرفت و الان برنامه‌های آن را از طریق موبایل های هوشمند نیز می‌توان تماشا کرد، اما تلویزیون چیز دیگری است و بدون دردسر برای نگه داشتنش با تصویری بزرگ، می‌توان آن‌را در گوشه ای قرار داد یا روی پایه‌های مخصوص نگهدارنده آن‌را نصب کرد و از دیدن برنامه‌های مورد علاقه لذت برد. تلویزیون وسیله‌ای است سرگرم کننده اما حساس، باید از ضربه خوردن و ریختن آب بر روی آن جلوگیری شود و تا آن‌جا که می‌شود از روشن گذاشتن بی مورد آن جلوگیری شود چرا که دستگاهی است با اجزای مختلف که دارای طول عمر مفید است و قرار نیست تا سال‌های سال دوام بیاورد پس در فرض رعایت کردن تمامی موارد هر چقدر کمتر روشن باشد عمر بالاتری دارد.

مواقع احتیاج به  تعمیرکار تلویزیون:

_ به هنگام نصب و راه اندازی تلویزیون چه بخواهید آن‌را روی دیوار نصب کنید یا روی میز قرار دهید

_ کم نور بودن صفحه نمایش، تاریک بودن قسمت‌هایی از صفحه‌ی نمایش

_ زمانی‌که تصویر به‌صورت خط خطی نمایش داده‌ می‌شود

_ در جایی که صدا از باندها پخش نمی‌شود

_ زمانی‌که بر روی تلویزیون آب بریزد

_ کم نور بودن صفحه نمایش، دیر روشن شدن یا روشن نشدن تلویزیون

تلویزیون را در مکانی به دور از گرما، حرارت و خاک قرار دهید، مکانی را انتخاب کنید که امکان ضربه خوردن آن صفر باشد. شما از طریق شیراز سرویس می‌توانید تمامی سفارشات خود برای نصب تلویزیون و تعمیرات مربوط به آن را سفارش دهید، ما در ابتدا هزینه‌ی تعمیر را به شما اطلاع داده سپس در صورت تمایل کار تعمیر انجام می‌شود.