بنایی

جمعه 30 فروردین 1398

بنایی در یک معنای کلی به هرآن چیزی اطلاق می‌شود که به ساخت و ساز مربوط باشد. امروزه زیر شاخه‌های حرفه بنایی نیز هر کدام راه خود را در پیش گرفته و دیگر کمتر کسی را می‌توان یافت که همه‌ی امور مربوط به بنایی را انجام دهد.

بنایی شاخه‌های مختلفی دارد از کاشی کاری و سرامیک کاری گرفته تا گچ کاری و دیوار چینی و... اصولا این‌طور اطلاق می‌شود که یک بنای کامل کسی است که از هرآنچه در ساخت و ساز یک بنا احتیاج است سر رشته داشته باشد اما در شرایط کنونی شاخه‌های بنایی نیز هر کدام راه خود را پیدا کرده و علاقه مندان هر رشته اصولا از بقیه کارها آنچنان سر در نمی‌آورند. رشته هایی مثل گچ کاری، کاشی کاری، اجرای انواع سنگ نما، آجر نما، محوطه سازی خانه، باغ، باغچه، دیوار چینی و سیمان کاری هر کدام علاقه مندان و استاد کارهای خاص خود را دارد. اما اگر در یک بیان کلی بخواهیم صحبت کنیم بنایی را می‌توان مجموعه کارهایی از جمله دیوارچینی، سیمان کاری، محوطه سازی دانست. شما در همه مراحل ساخت و ساز یک بنا احتیاج به بنا، کاشی کار، گچ کار و... دارید، احتیاج به بنا حتی پس از مستقر شدن در یک مکان نیز امکان دارد پیش بیاید، فرض کنید ایزوگام منزلتان به دلیل فرسوده شدن یا درست نصب نشدن یا به هر دلیل دیگری از پشت بام جدا شده و آب باران به داخل سقف نفوذ و گچ کاری را خراب کرده است، یا در زمان‌هایی که قصد دارید طرح و نقشه‌ی خانه را تغییر دهید یا قسمتی را به خانه اضافه یا کم کنید در هر حال به بنا احتیاج پیدا می‌کنید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قسمت خاصی از خانه‌تان احتیاج به ترمیم داشته است اما نمی‌دانستید از کجا این مشکل را باید رفع کنید، کار چندان سختی نیست چرا که ما در اپلیکیشن شیراز سرویس از نیروهای متبحر و با تجربه بهره می‌بریم و کارهای بنایی را هرآنچه که باشد از دیوارچینی گرفته تا اجرای سنگ نما انجام می‌دهیم، ما حتی خورده کاری های شما از جمله ترمیم دیوارها و سقف‌هایی که بر اثر باران نم داده اند، یا خورده‌کارهای کاشی کاری و... را نیز انجام می‌دهیم. گاهی مشکلاتی که در ساختمان رویت می‌شوند را به‌صورت سطحی نمی‌توان بر طرف کرد، برای مثال زمانی که یک قسمتی از دیوار نم می‌دهد شما حتی اگر دیوار را بتونه کاری کنید اما باز امکان دارد که مشکل پدیدار شود اما اگر منشاء آن‌را بیابید و آن‌را رفع کنید و سپس سایر اقدامات را انجام دهید از نتیجه کار آسودگی خاطر بیشتری خواهید داشت، حال برای تشخیص دادن تعداد زیادی از این مشکلات بهتر است از یک بنای با تجربه و به قول معروف همه فن حریف مشورت بگیرید.

شما برای اطلاع از هزینه‌ی سرویس‌های ارائه شده و مورد نیازتان ابتدا می‌بایست اپلیکیشن شیراز سرویس را دانلود کرده، سپس خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید، در ارتباط با کار بنایی و تمامی کارهای مربوط به آن، ابتدا سفارش خود را ثبت کرده و ما با بررسی موضوع مد نظر هزینه را خدمتتان اعلام خواهیم کرد، سپس در صورت تمایل سفارش انجام خواهد شد.