کارواش تاچ لس

جمعه 23 فروردین 1398

کارواش تاچلس در محل در واقع به‌این شکل است که خودرویی حامل آب و دستگاه شوینده به همراه نیروی متخصص به محل مورد نظر شما آمده و کار شستشو را انجام می‌دهد.

کارواش سیار ایده ای جالب برای کسانی است که می خواهند در محل کار یا منزل خود شستشوی ماشینشان انجام شود و دیگر نیازی نیست که زحمت رفتن به کارواش و تحمل ترافیک مسیر را به دوش بکشند. کارواش تاچ لس کارایی همانند کارواش آب دارد با این تفاوت که از دستگاه برای اسپری کردن مواد شوینده بر روی ماشین استفاده می‌کنند و احتیاج نیست که با تی و پارچه مواد را بر روی بدنه بکشند.

برای شستن چه خودروهایی می‌توان از کارواش تاچ‌لس استفاده کرد؟

تفاوتی ندارد و شما برای شستن تمامی خودروها اعم از ایرانی و خارجی می‌توانید از این روش استفاده کنید.

مزایای کارواش تاچ‌لس در محل شیراز سرویس:

_ حذف پرداخت انعام به نیروی کارواش: هزینه‌ی کارواش و خدمات قابل ارائه مشخص است و احتیاج نیست که بیشتر از مبلغ درج شده هزینه‌ای پرداخت شود.

_ افزایش کیفیت شست‌وشو: در این نوع کارواش چون از دستگاه برای اسپری کردن مواد استفاده می‌شود پس مواد به تمامی قسمت‌ها نفوذ کرده و آلودگی را از بین می‌برد.

_ صرفه جویی در وقت و مصرف سوخت: شما زمانی‌که از کارواش در محل استفاده کنید در واقع نزدیک‌ترین خودرو کارواش در محل شما حضور می‌یابد و احتیاج نیست که شما یک مسیر را طی کرده تا به کارواش برسید.

_ افزایش کیفیت شست‌وشو: این روش یک روش بسیار خوب برای شست‌وشوی ماشین است چرا که خودروی شما را به‌خوبی تمیز و پاکیزه می‌کند و هیچ‌گونه آسیبی به رنگ و بدنه خودرو وارد نمی‌کند.

_ کاهش زمان شستشو: در این روش زمان شستشو نسبت به کارواش آب کاهش یافته است چرا که اسپری کردن مواد راحت‌تر از ریختن شامپو شستشو بر روی بدنه و کشیدن تی و پارچه است.

ما در اپلیکیشن شیراز سرویس کارواش نانو، کارواش ویژه با آب، کارواش بخار و کارواش تاچلس را ارائه می‌دهیم که بنابر سلیقه‌ی شما، میزان کثیفی خودرو و تجربه‌ی خود می‌توانید سرویس مورد نظر را سفارش دهید. برای سفارش کارواش ابتدا لازم است اپلیکیشن شیراز سرویس را دانلود کرده، سپس در دسته بندی خدمات خودرو، کارواش مورد نظر را سفارش دهید.