آشنایی با برنامه شستشوی ماشین لباسشویی

جمعه 10 اسفند 1397

اگر شما هم با تمام تنظیمات ماشین لباسشویی آشنا نیستید باید بگویم که شما تنها نیستید خیلی از ما از تمامی قابلیت ماشین لباسشویی‌مان آگاه نیستیم پس با شیراز سرویس همراه شوید تا برخی از این قابلیت‌ها را برشماریم.

همه‌ی دکمه‌ها و نمادها ممکن است در ابتدا و زمانی که در موردشان آگاهی نداریم دلهره آور باشند اما برای استفاده از تمامی قابلیت‌ها ارزشش را دارند تا آن‌ها را بیاموزیم. این برنامه‌ها در ماشین‌های مختلف متفاوت است و بعضی از ماشین‌ها تعداد کمتر و بعضی تعداد بیشتری برنامه را در خود گنجانده‌اند، اما در هر صورت تعداد زیادی از آن‌ها مشترک است.  گاهی هر برنامه دارای دکمه‌ی مخصوص به خود است اما گاهی یک تایمر است که بر روی آن درجه مشخص شده است اما نام برنامه‌ی مورد نظر ثبت نشده که در اینجا به درب جاپودری مراجعه کنید در آن‌جا توضیحات ثبت شده است. در ادامه تعدادی از برنامه‌ها را توضیح می‌دهیم:

_ Pre Washing این قابلیت در جایی است که قبل از انجام عملیات شستشو لباس احتیاج به قابلیت پیش شستشو داشته باشد. کودکتان را در یک روز بارانی که از مسابقه‌ی فوتبال بازگشته است تصور کنید بدون شک لباس او نیاز به قابلیت پیش شستشو دارد.

_ Easy care  به معنای ضد چروک که می‌توانید لباس‌هایی که به صورت روزمره مورد استفاده قرار می‌دهید و احتیاج به اتوکشی ندارند را با این برنامه بشویید.

_ Baby care  مختص شستشوی لباس کودک است، در این مورد لباس به خوبی شسته و آب کشی می‌شود و اثری از مواد شوینده در لباس باقی نمی‌ماند و از پوست کودک در برابر مواد شوینده محافظت می‌شود.

_  Delicate برای شستشوی لباس‌های ظریف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

_  Wool  مختص شستشوی لباس‌هایی با پارچه‌ی پشمی است.

_ Cotton برنامه شستشوی استاندارد برای منسوجات ساخته شده از پنبه یا کتان.

_  Spin یا Dry در جایی کاربرد دارد که فقط می‌خواهید لباس‌ها را خشک کنید.

_  Mix همان‌گونه که از اسمش مشخص است میکس است و لباس‌های مختلف که از نظر جنس نسبتا در یک سطح باشند را می‌توان شست.

_  Time Delay در جایی کاربرد دارد که همان لحظه نمی‌خواهید ماشین کار کند پس روی زمان مورد نظر تنظیم می‌کنید و در آن تایم ماشین لباسشویی شروع به کار می‌کند.

در پایان توجه شما را به بخش خدمات و تعمیرات لوازم خانگی شیراز سرویس جلب می‌کنم که شما با دانلود اپلیکیشن شیراز سرویس می‌توانید سفارشات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی خود را ثبت کنید تا سرویسکاران و تعمیرکاران خوب ما سفارش مربوطه را انجام دهند و رضایت شما را جلب کنیم.