هزینه نظافت منزل در شیراز

جمعه 14 دی 1397

هزینه نظافت منزل در شیراز چقدر است شاید این مورد علاوه بر اینکه نیروی خدماتی خانم و نیروی خدماتی آقا از نظر کیفیت انجام کار در سطح مطلوبی باشند جزء مهمترین فاکتورها و سوال‌هایی باشند که به ذهن اشخاص خطور می‌کند.

سفارش نیروی خدماتی خانم و آقا از پر سفارش ترین، مواردی است که یک شرکت خدماتی ارائه می‌دهد. اکثر اشخاص خودشان از عهده‌ی کارهایشان برمی‌آیند و احتیاج به نیروی خدماتی ندارند، اما بعضی دیگر، گاهی احتیاج به کمک دارند اما اغلب به دلیل اینکه نمی‌توانند نیروی خدماتی مناسب را شناسایی کنند منصرف شده و به هر زحمتی که باشد کارشان را به پایان می‌رسانند. اما برخی دیگر به دلیل ناتوانی یا پر مشغله بودن یا به هر دلیل دیگری احتیاج به نیروی خدماتی دارند و استفاده میکنند، از این بین برخی خودشان نیروهای خدماتی مختلف را می‌شناسند یا از طریق دوست و آشنا به حضورشان معرفی شده و کارشان را انجام می‌دهند اما برخی اعتماد نمی‌کنند و کار را به کاردان می‌سپارند و سفارش نیروی خدماتی خود را به شرکت‌های ثبتی در این حوزه می‌سپارند تا خود را از شر اما و اگرهای احتمالی برهانند. سفارشات می‌تواند به صورت موردی باشد یا که به صورت هفته‌ای یک یا دو جلسه یا به صورت قراردادهای طولانی مدت‌تری مثل قرارداد سه ماه، شش ماهه و حتی یکساله. در مواردی که نیروی خدماتی را برای مدت طولانی تری احتیاج دارید پیش از عقد قرارداد بهتر است نیروی مربوطه را طی چند روز مورد کارآزمایی قرار دهید و بررسی کنید که آیا وی از عهده‌ی کارهای مدنظر شما برمی‌آید یا خیر و سپس اقدام به عقد قرارداد کنید.

برآورد هزینه نظافت منزل

بیشتر شرکت‌های خدماتی یک تعرفه‌ی پایه در نظر می‌گیرند و دستمزد نیروی خانم اصولا چند درصدی بیشتر از نیروی نظافتی آقا است اما ما در شیراز سرویس تفاوتی بین دستمزد نیروی آقا و خانم قائل نیستیم.

به صورت کلی در ابتدا شما باید تعدادی فاکتور را در نظر بگیرید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید و در نتیجه محاسبه کنید که هزینه سفارشتان چقدر خواهد بود. به این نکات کوتاه توجه کنید و رسیدن به هزینه‌ی نهایی بسیار آسان است.

_ متراژ محل مورد نظر: در ابتدا ببینید چه متراژ از محل کار، منزل یا مشاعات آپارتمان احتیاج به نظافت دارد، اگر متراژ نسبتا بالایی است که بهتر است ماکسیمم زمان کار را انتخاب کنید. اما اگر منزلتان کوچک است مینیمم زمان هم کفایت می‌کند.

_ برای انجام چه کاری می‌خواهید نیرو بگیرید؟ اگر برای نظافت عمومی است مانند گردگیری، جارو زدن، شستن لباس و... که برای مکان‌هایی که متراژ زیادی نداشته باشد تا 4 ساعت کار هم کفایت می‌کند اما اگر برای کارهای نظافتی تخصصی تر مانند خانه تکانی، تمیز کردن ساختمان نوساز، شامپو فرش کشیدن روی فرش، موکت و مبلمان و... احتیاج به زمان بیشتر و حتی تعداد نیروی بیشتری است. البته در مورد آخر پیشنهاد شیراز سرویس استفاده از خدمات مبل شویی همچنین شستشوی فرش و موکت در محل است که هم به دردسر نمی‌افتید و هم اینکه نتیجه‌ی کار به مراتب برایتان نتیجه بخش‌تر خواهد بود.

_تعداد نیروی خدماتی مورد نیاز: با توجه به بررسی دو مورد قبل شما پی خواهید برد که احتیاج به چند نیرو دارید، که یک توصیه دیگر در این زمینه وقت خودتان هم هست، اگر عجله دارید و می‌خواهید کارها زودتر تمام شود که می‌توانید به جای گرفتن نیرویی برای 8 ساعت کار، دو نیرو برای انجام 4 ساعت کار درخواست کنید.

حال شما با درنظر گرفتن موارد فوق و البته داشتن کمی انصاف پی خواهید برد که چه تعداد نیرو و برای چند ساعت کار احتیاج دارید. انصاف را از این جهت مطرح کردیم که نیروی خدماتی هم انسان است و نباید انتظار داشت که کار 8 ساعته را در 4 ساعت انجام دهد اما در مقابل هم نیروی خدماتی باید انصاف داشته باشد و کار خود را به بهترین شکل انجام دهد.

هزینه خدمات نظافت:

هزینه اجرای خدمات نظافت برای هر نیروی خانم و آقا برای تا 4ساعت کار 50هزارتومان و برای تا 8 ساعت کار 70هزارتومان است که در صورت احتیاج به اضافه کار به ازای هر ساعت 10هزارتومان به مبلغ فوق افزوده می‌شود. اما هزینه‌ ها در مورد قراردادهای طولانی تر به مراتب پایین تر است و برای رسیدن به هزینه‌ی نهایی در ابتدا اپلیکیشن شیرازسرویس را دانلود کرده، سپس در دسته بندی خدمات خانگی، سفارش خدمات نظافت خود را ثبت کرده تا ما با برسی سفارش شما با شما تماس گرفته و هزینه را اطلاع دهیم.