کار در ار تفاع، نما شویی

جمعه 16 آذر 1397

دیگر احتیاج نیست برای انجام دادن کارهایی که باید در ارتفاع انجام شود کماکان از روش‌های سنتی مانند داربست و بالابر استفاده کنید بلکه با استفاده از متخصصین راپل کار با صرف هزینه و زمان کمتر با کیفیت بیشتر کار خود را انجام دهید.

کار در ارتفاع به کاری اطلاق می‌شود که نیروی آموزش دیده یا به زبان دیگر راپل کار با استفاده از طناب راپل از بلندترین نقطه ساختمان آویزان شده و کارهایی از جمله شستشوی شیشه، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما و... را انجام می‌دهد. این کار سختی‌ها و خطرات مربوط به خود را دارد از این رو ارتفاع کاران باید آموزش های لازم را دیده باشند تا بتوانند کار را با بهترین کیفیت و بدون وارد کردن خسارات مالی و جانی به پایان برسانند.

بخشی از خدماتی که در کار در ارتفاع مرسوم است و راپل کار متخصص آن را انجام می‌دهد از این قبیل است:

_ پیچ و رولپلاک: برای سنگ های کوچک یا نما در مساحت گسترده پیچ و رولپلاک امری است ضروری، در این کار باید به عوامل مختلف توجه کرد از جمله اگر سنگ دارای ترک و شکستگی باشد پیچ و رولپلاک در سایر قسمت‌ها انجام گیرد همچنین نباید فشار بیش از حد به سنگ وارد شود که باعث شکستن آن می‌شود.  پس از انجام پیچ و رولپلاک بتونه کاری صورت می‌گیرد بنابراین در ظاهر نما تاثیر زیادی نخواهد داشت.

_ شستشوی شیشه و نما شویی: با استفاده از طناب راپل می‌توان تمامی شیشه هایی که دسترسی به آن‌ها سخت است و در ارتفاع قرار دارند، همچنین نمای ساختمان را به خوبی شستشو داد.

_ نقاشی و رنگ آمیزی: با استفاده از روش دسترسی با طناب به راحتی و بدون احتیاج به داربست می‌توان رنگ دلخواه را در ارتفاع انجام داد.

_ جوشکاری: گاهی احتیاج است جوشکاری در ارتفاع نیز انجام شود، با استفاده از روش دسترسی با طناب دیگر احتیاج نیست از بالابر یا داربست استفاده کرد و جوشکاری را با کیفیت خوب می‌توان در محل مورد نظر انجام داد.

به طور کلی تمامی کارهایی که احتیاج است در ارتفاع و همچنین نقاط غیر قابل دسترس انجام گیرد با استفاده از کار در ارتفاع یا دسترسی با طناب قابل انجام است و با صرف زمان و هزینه کمتر با ایمنی بیشتر و بدون ایجاد مزاحمت برای عابرین پیاده و وسایل نقلیه این کار قابل انجام است.

شما با دانلود اپلیکیشن شیراز سرویس می‌توانید در دسته بندی خدمات ساختمانی سفارش کار در ارتفاع و نماشویی خود را ثبت کرده تا متخصصان شیراز سرویس به محل مورد نظر آمده و بصورت رایگان برآورد هزینه را انجام داده و به شما اعلام دارند سپس اگر تمایل به انجام خدمت داشتین کار انجام شود.