شستشوی مبلمان در محل

شنبه 10 شهریور 1397

همه ما به پاکیزگی محل زندگیمان اهمیت خاصی می دهیم. یکی از مهمترین آن ها پاکیزگی مبلمان است. شما با استفاده از شستشوی مبلمان در محل از طریق اپلیکیشن شیراز سرویس می توانید در اسرع وقت و بدون پرداخت هزینه حمل و نقل مبلمان و صندلی های مورد نظر خود را بشویید.

تا همین چند سال پیش بیشتر خانواده ها زمان هایی از مبل استفاده می کردند که مهمان غریبه ای برای آن ها می آمد و در زمان های دیگر ملحفه ی سفیدی بروی مبل ها می انداختند که آن ها را از گرد و خاک و کثیفی در امان نگه دارند، اما امروز بسیاری از خانواده ها اصطلاحا مبل نشین شده اند و حتی برای بعضی ها مبلمان کارکردهای دیگری نظیر میز غذاخوری، تخت خواب، میز کار و ... نیز پیدا کرده است بنابراین طبیعی است که مبل ها زود تر کثیف شوند و حداقل سالی یک مرتبه نیاز به شستشو داشته باشند. از آنجا که مبلمان در بسیاری از محیط ها توسط افراد بسیاری اعم از کودکان و افراد با سنین بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد، با انجام نظافت بهینه مبلمان با استفاده از دستگاه مبل شوی، سلامت افراد نیز تضمین می گردد و از انتشار آلودگی ها در محیط نیز جلوگیری به عمل می آید.

نحوه ی کار دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی مکانیزه یک ابزار نظافت صنعتی است که مجهز به دو مخزن آب تمیز و کثیف، موتور مکنده، خرطومی، نازل و کف ساز می باشد. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که ابتدا آب و فوم مواد شوینده از طریق نازل بر سطح مقطع مورد نظر پاشش می شود. آلودگی ها به حالت محلول در آب بر سطح قرار می گیرند و سپس موتور مکنده دستگاه تمام این آب آلوده باقی مانده بر سطح مبل را مکش نموده و به مخزن آب کثیف منتقل می نماید. مکش بهینه آب امکان خشک نمودن هر چه سریعتر مبلمان را فراهم آورده و به فاصله زمانی کوتاهی پس از انجام عملیات شستشوی توسط دستگاه مبل شوی می توان از مبلمان استفاده نمود. به همین دلیل این دستگاه جهت استفاده در مکان های پر تردد تجاری و اداری کاملا ایده آل بوده و بسیار پیشنهاد می گردد.

اگر قصد شستشوی مبلمان منزل یا محل کار خود را دارید توجه کنید که قبل از شستشوی مبل ها بهتر است روی  آنها را با جارو برقی جارو کنید تا تمام گرد و خاک از سطح مبل برداشته  شود و همچنین توجه داشته باشید که لکه های روی مبلمان را هر چه زودتر باید تمیز کرد، چون گذشت زمان باعث ثبات لکه ها می شود.

مزایای استفاده از شستشوی مبلمان در محل

_ صرفه جویی در هزینه: دیگر نیاز نیست که هزینه حمل و نقل را متقبل شوید چرا که شرکتی که قصد دارد شستشوی مبلمان شما را انجام دهد دستگاه مورد نیاز را به محل مورد نظر شما می آورد و کار شستشو را انجام می دهد.

_ صرفه جویی در وقت: به دلیل اینکه شستشو در محل مورد نظر شما انجام می شود دیگر نیازی نیست که ساعاتی  را صرف حمل و نقل مبل و صندلی کنید.

_ جلوگیری از صدمه دیدن مبلمان به دلیل عدم جا به جایی.

_ سرعت در انجام امور نظافت: دستگاه مبل شوی در بسیاری از محیط ها کاربرد داشته و سبب سهولت در نظافت و شستشوی مبلمان می شود. مکش کامل مواد آلوده از بروز بوی نامطبوع ناشی از شستشوی مبلمان جلوگیری به عمل می آورد و همچنین سبب پاکیزگی هر چه بیشتر این وسایل نیز می گردد.

اگر شما هم به فکر شستن مبلمان و صندلی های منزل یا محل کار خود هستید می توانید از طریق اپلیکیشن شیراز سرویس اقدام به ثبت سفارش کنید ما در شیراز سرویس شستشوی انواع مبلمان های چرمی، پارچه ای، فوم، استیل، راحتی، پذیرایی، ایرانی و خارجی را در منزل شما با استفاده از دستگاه مخصوص توسط پرسنل آموزش دیده انجام می دهیم.