نیروی خدماتی; نظافت منزل، اماکن اداری و تجاری

جمعه 26 مرداد 1397

شما هم اگر به نیروی خدماتی برای نظافت منزل، محل کار یا ساختمان نیاز دارید ولی نمی دانید که نیروی متعهد و کار بلد را از کجا درخواست دهید با ما همراه شوید تا این نیاز شما را پوشش دهیم.

شاید شما هم به مانند خیلی از آدم های دور و اطرافمان نظافت منزلتان را خودتان انجام می دهید یا اینکه نه، شما وقت کافی برای انجام کارهای روزمره منزل خود را ندارید یا به هر دلیلی تمایل دارید در این زمینه کار را به نیروی نظافت بسپارید. به طور کلی گاهی برای انجام برخی از مهمانی ها و جلسات، دوره های نظافت مثل خانه تکانی، نظافت محل کارتان، نظافت آپارتمان، نظافت راه پله ها و ... نیاز دارید که کسی به کمکتان بیاید. اما احتمالا سوال هایی برایتان پیش می آید که نیروی خوب و متعهد و کار بلد،از کجا پیدا کنم؟

ما در اپلیکیشن شیراز سرویس در کنار تمامی خدمات متنوعی که ارائه می دهیم این نیاز شما را نیز پوشش داده ایم و با نیروهای متعهد و کاربلدمان آماده دریافت سفارش شما هستیم، هدف ما کیفیت انجام کار و تعهد به انجام دقیق سفارش شماست.

در اپلیکیشن شیراز سرویس تمامی خدمات نظافتی مثل شستن کف و دیوار، جارو زدن، گردگیری، نظافت اتاق ها، حمام و سرویس بهداشتی، شستن پنجره و شیشه های داخلی، نظافت کابینت و لوازم آشپزخانه (یخچال، گاز و...)، شستن ظروف و... ارائه می شود.

کار با اپلیکیشن شیراز سرویس  بسیار راحت است، در ابتدا شما باید اپلیکیشن را بروی گوشی خود نصب کنید که برای دانلود آن می توانید اینجا کلیک کنید، سپس شماره خود و نامتان را وارد کنید، حال اپلیکیشن آماده خدمت رسانی است همانگونه که مشاهده می کنید از بین خدمات متنوعی که برای شما همشهریان عزیز شیرازی ارائه شده است، می توانید در قسمت خدمات خانگی سفارش نظافت خود را ثبت کنید. به این نکته هم توجه داشته باشید که ثبت سفارش در شیراز سرویس رایگان است و شما بابت ثبت سفارش هزینه ای پرداخت نمی کنید و در زمانی که سفارشتان انجام شد هزینه را پرداخت می کنید.

نیروی خدماتی مناسب برای انجام کار شما

نکته بعدی که که قابل تآمل است، انتخاب نیروی خانم یا آقا است. تصور رایجی در سطح جامعه وجود دارد که معتقد است خانم‌ها در هنگام نظافت منزل، دقت بیشتری را به خرج می‌دهند و برای انجام کارهای ظریف مناسب‌تر هستند، در سمت مقابل آقایان را بیشتر برای انجام کارهای سخت و یدی استخدام می‌کنند و کارهای نظافتی که به توان بیشتری نیاز دارند، با استفاده از نیروهای خدماتی مرد انجام می‌شوند.حال انتخاب با شما است.