چه میزان از هزینه خانوار را هزینه کارهای خدماتی شامل می شود؟

سه شنبه 5 تیر 1397

یکی از هزینه های خانوارها، هزینه کارهای خدماتی متعددی است که نیاز است انجام شود. هدف شیراز سرویس، انجام کارهای خدماتی خانوار با حداقل هزینه ها و تخفیفات ویژه می باشد.

کارهای خدماتی در مقایسه با کالاها

حجم کارهای خدماتی که ما نیاز داریم در مقایسه با کالاهایی که خرید می کنیم درصد قابل توجهی می باشد. شاید یکی از دلایلی که هزینه کارهای خدماتی به چشم نمی آیند پراکندگی آنهاست ولی تعداد انجام آنها زیاد است.

برای مثال شما یک لباس را یک بار خرید می کنید ولی شاید بارها و بارها آنرا برای خشکشویی یا اطوشویی بفرستید.

علاوه بر هزینه کارهای خدماتی موارد دیگری هم قابل تامل است، نظیر میزان وقتی که اینها از ما می گیرند. پیدا کردن جاهایی که این کارهای خدماتی به نحو احسنت انجام دهند.

هزینه کارهای خدماتی

طبق آمارهای به دست آمده حدود ۲ تا ۵ درصد از درآمد خانواده ها صرف امور خدماتی- تعمیراتی می شود. اغلب این موارد شامل قیمت برقکاری ، هزینه لوله کشی، نظافت منزل، شستشوی فرش، تعمیر لوازم برقی،تعمیر لوازم خانگی،خشکشویی،کارواش، ایزوگام، اسباب کشی، سم‌پاشی و خدمات دیگری می‌باشند که هر کدام هزینه ای را بر خانوار تحمیل می کنند.

شما می توانید همه کارهای خدماتی خود را از طریق اپلیکیشن شیراز سرویس سفارش دهید و علاوه بر اینکه همه خدمات مورد نیاز خود را با کمترین قیمت انجام می دهید، از تخفیفات ویژه آن استفاده نمایید.

چگونه کارهای خدماتی را به راحتی انجام دهیم؟

همانطور که گفته شد علاوه بر هزینه کارهای خدماتی، یکی از موارد دیگری که در این مورد مهم است دردسر و زمانی است که خیلی اوقات این کارها برای ما ایجاد می کنند. هدف ما در شیراز سرویس این بوده است که شما به صورت یک جا در قالب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات همه خدماتی که مورد نیازتان می باشد را داشته باشید و بدون هیچ گونه دغدغه ای و فقط با چند حرکت ساده سفارش خود را ثبت کنید و مطمن باشید به بهترین شکل ممکن توسط بهترین سرویس کاران در شهر شیراز انجام خواهد شد.