شستشوی صندلی خودرو بدون دغدغه

یکشنبه 27 خرداد 1397

برای خیلی از ما پیش آمده است که مواد خوراکی یا هر چیز دیگری روی صندلی خودرو بریزد و این نگرانی را در ذهن ما ایجاد کند که چطور آن را پاک کنیم که اثری از آن باقی نماند و احساس یک صندلی نو را به ما بدهد.

نحوه از بین بردن لکه های صندلی خودرو

            لکه چربی

            ابتدا با کارد یا هر وسیله دیگری باقیمانده موادی که باعث لکه شده است را کامل پاک کنید، سپس کمی مایع ظرفشویی روی لکه بریزید و باقیمانده آنرا نیز پاک کنید، مایع را چند دقیقه روی چربی نگه دارید تا نفوذ کند و لکه چربی را پاک کند.

            با استفاده از یک پارچه خشک یا کاغذ، مایع ظرفشویی را پاک کنید. اگر همه مایع پاک نشد از اسفنج یا پارچه مرطوب استفاده کنید.

            لکه به جا مانده از لوازم آرایشی

            بهترین وسیله برای از بین بردن لکه ناشی از لوازم آرایشی خمیردندان می باشد.

شستن روکش صندلی خودرو

اکثر ما بعد از باز کردن روکش صندلی خودرو و شستن آن با دست یا ماشین لباسشویی از افت کیفیت آن و زشت شدن آن بعد از نصب دوباره روی صندلی شاکی هستیم، یکی از راه های شستن روکش صندلی خودرو استفاده از همان روشی است که مبلمان را می شویند.

نحوه تمیز کردن سقف داخلی خودرو

سقف داخلی خودرو یکی از نقاط خودرو هست که تمیز کردن آن بسیار سخت است و علاوه بر ظاهری بد در صورت کثیف بودن، تاثیر زیادی روی بو بد داخل خودرو دارد.

برای تمیز کردن سقف می توانید از شامپو فرش و پارچه میکروفیبر استفاده کنید. اگر لکه ای تمیز نشد می توانید از سرکه برای پاک کردن آن استفاده کنید.

 

شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای راجع به لکه ها، کثیفی ها و ... با سفارش در اپلیکیشن شیراز سرویس ، کلیه کارهای شستشوی صندلی خودرو، تمیزکردن روکش صندلی خودرو، تمیز کردن سقف داخلی خودرو و ستون های داخلی خودرو، تمیز کردن موکت کف خودرو را سفارش دهید که در محل به بهترین نحو انجام شود.