نکاتی راجع به تعمیر مبلمان و نوسازی مبلمان

یکشنبه 27 خرداد 1397

خیلی از افراد مبلمانی دارند که به دلایل مختلفی قصد تعویض آن را دارند، دلایلی نظیر خسته کننده شدن پارچه و رنگ مبل، پاره شدن قسمتی از پارچه، شکسته شدن قسمتی یا پایه ها، افتادگی مبل و ...

ما در این پست قصد داریم که نکاتی را ذکر کنیم که این افراد نیاز به هزینه کردن زیاد برای تعویض مبلمان خود نباشند و با هزینه کم تغییراتی اساسی در آن بوجود بیاورند.

چه مبلمانی ارزش تغییر و تعمیر دارد ؟

اگر اسکلت کلی مبل شما آ سیب جدی ندیده است و در حد شکسته شدن چند پایه باشد مبمان شما ارزش تغییر و تعمیر دارد، به عبارتی اگر فقط نیاز به تعویض پارچه ، تعویض پایه و مواردی از این قبیل دارد.

تغییر رنگ چوب و پارچه

شما می توانید رنگ چوب مبل یا جنس و رنگ پارچه ای که روی آن هست را تغییر دهید و با این کار یک مبلمان کاملا جدید را با استفاده از همان مبل کهنه یا آسیب دیده یا خسته کننده خود داشته باشید.

بهترین تعمیرات مبل در شیراز

کارگاه های زیادی در سطح شهر شیراز هستند که کار تعمیر مبل انجام می دهند، اما نکاتی که اهمیت دارد این است که خیلی از کارها را می توان در خود منزل انجام داد یعنی شخصی که کار تعمیر مبل انجام می دهد مراجعه به محل کند وهمانجا کارها را انجام دهد که هم نیاز به هزینه بابت حمل و نقل مبل نباشد و هم اینکه شما از نزدیک نحوه کار شخص تعمیرکار را ببینید.

پیشنهاد ما به شما این است که از طریق اپلیکیشن شیراز سرویس در سطح شهر شیراز و شهرک های اطراف، صدرا سفارش تعمیر مبل خود را ثبت کنید تا کارشناسان مربوطه در اسرع وقت به محل شما مراجعه نموده و با کیفیت بالا مبلمان شما را تعمیر کنند.

هزینه تعمیر مبل در شیراز

تعمیر مبل برای کارهای مختلف هزینه های متفاوتی دارد که چند نمونه از آن را در اینجا ذکر می کنیم.

تعمیرات کف مبل تک نفره 40 هزار تومان

تعمیرات کف مبل دو نفره 60 هزار تومان

تعمیرات کف مبل سه نفره 80 هزار تومان

تعمیرات شکستگی در اسکلت مبل 80 هزار تومان

لکه گیری و رفع زخم در رنگ چوب مبل 40 هزار تومان

تعویض انواع پایه و سایر خدمات به صورت توافقی

شما با ثبت اولین سفارش در اپلیکیشن شیراز سرویس خدمات فوق را با 20 درصد سفارش می توانید انجام دهید.