تخفیف چیست !؟

چهارشنبه 23 خرداد 1397

در سال های اخیر استفاده از محصولات و خدمات مختلف دارای تخفیف یا استفاده از سایت های تخفیف گروهی خیلی فراتر از گذشته شده است و همزمان با آن دغدغه تخفیف واقعی یا غیر واقعی هم مطرح می شود.

تخفیف : کم کردن بخشی از مبلغ کالا یا خدمات با توافق فروشنده یا خدمات دهنده

در سال های اخیر از روش های نوینی برای استفاده از تخفیف جهت جذب مشتری استفاده می شود ، روش هایی مانند سایت های تخفیف گروهی که بنا به درخواست و توافق با فروشندگان یا خدمات دهندگان کالا ها  و خدمات مختلف را درون سایت یا اپلیکیشن قرار می دهند و شما با خرید آن محصول یا کالا و دریافت کوپن مخصوص می توانید از آن تخفیف استفاده نمایید.

شرکت های مختلفی که خدمات به روش سنتی را در این سال ها با استفاده از تکنولوژی به گونه ای متفاوت عرضه می کنند نیز برنامه ریزی های جدی و خوبی در ضمینه تخفیف دارند ، مانند فروشگاه های آنلاین ، سفارش تاکسی به صورت آنلاین یا سفارش آنلاین خدمات.

تخفیف واقعی یا صوری

خیلی از تخفیف هایی که در دنیای واقعی یا مجازی می بینیم غیر واقعی می باشند ، برای مثال قیمت واقعی یک کالا 100000 تومان است ولی قیمت را به 150000 تغییر می دهند و بعد روی این قیمت 40000 تومان تخفیف می دهند یعنی بعد از تخفیف هم شما بیشتر از قیمت واقعی پول می پردازید.

یا بعضی از فروشگاه های زنجیره ای به کارخانه های تولید کننده درخواست می دهند که قیمت های پیشنهادی آنها روی سفارش های مربوط به آنها درج شود و در نتیجه قیمتی که روی کالا درج شده است غیر واقعی و روی آن تخفیف های چشم گیر می دهند در حالی که در اصل شما مبلغی بیش از قیمت واقعی آن محصول می پردازید.

تخفیف روی خدمات

روی بعضی از خدمات به دلیل اینکه کالایی عرضه نمی شود می توان تخفیف های خوب و واقعی دریافت کرد.

شما می توانید انواع خدمات منزل و محل کار در شهر شیراز را با تخفیف های دوره ای ویژه و البته واقعی ! از اپلیکیشن شیراز سرویس دریافت کنید.

برای مثال شیراز سرویس در سفارش اول به شما 20 درصد تخفیف روی مبلغ کل سفارش شما می دهد ، هر سفارشی که داشته باشید اعم از نظافت ، خشکشویی ، قالیشویی ، کارواش در محل ، تاسیسات ساختمانی ، لوله کشی ، کولر ، اسپلیت ، تعمیر لوازم خانگی و ...

در سفارش های بعدی به شما 10 درصد تخفیف داده می شود.

در شیراز سرویس به صورت دوره ای تخفیف های ویژه ای هم داده می شود برای مثال در این زمان (خرداد 97) تخفیف 50 درصد روی نصب پکیج کامل ویندوز و نرم افزارها را ارایه می شود. یعنی شما با پرداخت نصف بهای واقعی می توانید ویندوز خود را تعویض نمایید و همه نرم افزارهای کاربردی را نصب داشته باشید.

تخفیف در شهر شیراز

وب سایت های مختلفی در شهر شیراز روی تخفیف فعالیت دارند که از جمله مهمترین آنها می توان به شیراز تخفیف ، تخفیف بازان اشاره کرد و برای تخفیف خدمات می توان به شیراز سرویس اشاره نمود.