نحوه صحیح حمل اثاثیه زمان اسباب کشی

یکشنبه 20 خرداد 1397

یکی از دغدغه های همیشگی جابه جایی منزل یا محل کار جابه جایی اثاثیه می باشد. نحوه بسته بندی وسایل، نحوه چیدمان، هزینه های حمل اثاثیه و ... دغدغه های همیشگی اسباب کشی هستند. ما سعی داریم همه این مشکلات را از روی دوش شما برداریم.

در این پست قصد داریم چند مطلب مهم اسباب کشی را توضیح دهیم. برای یک اسباب کشی راحت و بی دردسر با شیراز سرویس همراه باشید!

 نحوه بسته بندی وسایل شکستنی

یکی از موارد دلهره آور در اسباب کشی همین وسایل شکستنی می باشد، بهترین روش برای بسته بندی آنها استفاده از محافظ های حباب دار می باشد، به این صورت که ظروف را در محافظ های حباب دار بپیچید و با استرچ رپ آنها را بسته بندی کنید و در جعبه های محکمی که تحمل وزن آنها را داشته باشند قرار دهید.

نحوه چیدمان وسایل

  1. ابتدا وسایل سنگین مانند یخچال، لباسشویی و ... را در انتهای ماشین باربری انتقال دهید. بین وسایل از ابر یا پارچه های ضخیم استفاده کنید.
  2. وسایل بلند را قرار دهید مانند فرش، تخته های کمد، مبلمان، تشک و ...
  3. جعبه های سنگینی که درون آنها وسایل کوچکتر را ریخته اید قرار دهید، سعی کنید این جعبه ها را روی مبلمان یا تشک قرار دهید.
  4. جعبه های سبک تر
  5. در انتها وسایل شکستنی را قرار دهید، سعی کنید اطراف اینها وسایل دیگر را بگذارید.

جابه جایی وسایل خاص مانند پیانو

بعضی از وسایل به دلیل سنگین بودن و ارزشمند بودن حمل و نقل آنها را سخت و پر استرس می کند، یکی از این وسایل پیانو است. کارگران حمل بار باید دقت زیادی در حمل پیانو داشته باشند. باید پیانو را با محافظ های حباب دار بسته بندی کنند که در صورت برخورد پیانو با جایی هیچ آسیبی به آن نرسد.

بهترین وسیله برای اسباب کشی

بهترین وسیله برای اسباب کشی خاور می باشد، شما با سفارش در اپلیکیشن شیراز سرویس می توانید از بهترین وسیله و نیروها جهت اسباکشی خود استفاده کنید.

اسباب کشی ارزان، راحت، ایمن در شهر شیراز

ایمن، راحت، ارزان سه کلمه ای هستند که در هیچ کجا کنارهم قرار نمی گیرند، مخصوصا در اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه و بار

ولی این سه کلمه در شیراز سرویس کنار هم قرار گرفته اند! شما می توانید با خیال راحت حمل و نقل اثاثیه خود را در اپلیکیشن شیراز سرویس سفارش دهید و با راحتی خیال به خانه جدید خود بروید.

برای دانلود اپلیکیشن شیراز سرویس و سفارش اسباب کشی اینجا کلیک کنید