پیشگیری از گرفتگی لوله و نحوه باز کردن لوله فاضلاب

شنبه 12 خرداد 1397

گرفتن لوله فاضلاب یکی از مشکلاتی است که اکثر افراد تا به حال با آن مواجهه شده اند، ما قصد داریم در این مطلب راه کارهایی را برای جلوگیری از گرفتگی لوله و روش باز کردن لوله فاضلاب ارائه بدهیم.

پیشگیری از گرفتگی لوله

دلیل گرفتگی لوله فاضلاب مواد غذایی از داخل سینک ظرف شویی یا مو از داخل حمام می باشد. مطمئن باشید که سینک ظرفشویی و آبشی حمام شما فیلتری جهت گرفتن این ذرات را داشته باشد.

باز کردن لوله فاضلاب ظرفشویی

خیلی اوقات خود سینک ظرفشویی گرفتگی پیدا می کند و آب در سینک جمع می شود، برای رفع این مشکل سیفون زیر سینک را باز کنید و آشغال های آنرا خالی نمایید. دقت کنید در این حالت یک ظرف بزرگ زیر سیفون قرار دهید تا آب های جمع شده به درون آن برود.

راه های باز کردن لوله فاضلاب

  1. استفاده از مواد شیمیایی نظیر لوله بازکن هایی که در فروشگاه ها هست یا اسید های رقیق شده
  2. استفاده از مواد غیر شیمیایی: راه های خروجی فاضلاب را درون خانه، مثل حمام، دستشویی و ... را بپوشانید از یک قسمت برای مثال سینک ظرفشویی نصف بسته جوش شیرین خشک را درون فاضلاب بریزید و بعد از آن نصف فنجان سرکه را هم به درون آن بریزید و درب فاضلاب را با یک پارچه بپوشانید. ترکیب جوش شیرین و سرکه باعث یک آتش فشان کوچک می شود، نیم ساعت بعد پارچه را بردارید و یک کتری آب جوش را به آرامی در فاضلاب خالی کنید.
  3. روش فنر زنی: باز کردن لوله توسط فنر، در این روش فنرهای مخصوص از جنس فولاد را به سر دریل می بندند و آن را به داخل لوله هدایت می کنند.
  4. شرکت های لوله بازکنی: بهترین و امن ترین روش که شما خسارت های دیگری را به خود وارد نکنید سپردن کار به شرکت های لوله بازکنی می باشد. شما می توانید با سفارش در اپلیکیشن شیراز سرویس در سطح شهر شیراز، صدرا و شهرک های اطراف سفارش لوله بازکنی ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان کارشناسان این کار به محل شما اعزام شوند و مشکل شما را حل کنند. کارشناسان مربوطه با استفاده از تجهیزات خاص محل دقیق گرفتگی را پیش بینی می کنند و اقدام به باز کردن آن می نمایند.

بهترین شرکت لوله باز کنی در شیراز

اگر به دنبال بهترین و ارزان ترین شرکت لوله بازکنی شیراز هستید میتوانید از اپلیکیشن شیراز سرویس استفاده کنید. با نصب اپلیکیشن شیراز سرویس میتوانید تمامی خدمات منزل و ساختمان خود از از جمله لوله بازکنی و تخلیه چاه را به صورت آنلاین و با تخفیف های دوره ای ویژه سفارش دهید.

برای دانلود اپلیکیشن اندروید و ios شیراز سرویس اینجا کلیک کنید.